Mănăstiri

Comana | Acoperământul Maicii Domnului | Sf. Gheorghe | Sf. Nicolae | Buna Vestire
Delta Neajlovului | Sf. Ioan Rusul | Schitul "Barbu Belu" | Manastirea "Strāmbu-Gaiseni" | Manastirea "Izvorul Tămăduirii"

Manastirea Comana

ATELIERUL DE MOBILĂ „SF. IOSIF" AL MĂNĂSTIRII SF. IOAN RUSUL DIN LOCALITATEA SLOBOZIA DE GIURGIU

Adresa: Com Slobozia, Jud. Giurgiu
0731/731451   0760/293649

Atelierul de mobilă „Sf. Iosif” al Mănăstirii Sf. Ioan Rusul produce, la comandă, mobilier bisericesc, precum şi orice tip de mobilă, uşi, scări, trepte, lambrisări, parchet şi duşumea, toate din lemn masiv.
Mobilierul (dormitoare pentru adulţi, tineret şi copii, sufragerii şi camere de zi, dulapuri pentru dressing cu uşi aplicate încadrate sau glisante, bucătării, mobilier pentru birouri, biblioteci, recepţii, săli de consiliu, hoteluri); se execută din panou lamelar din fag sau stejar, cu finisaj mat sau lucios, în culori diferite, în funcţie de dorinţa clientului.
La comandă, producem lambriuri simple sau tip ramă cu tăblie, măşti pentru calorifere sau aparate de aer condiţionat, trepte din lemn masiv pentru scări cu structură din beton sau metal, scări executate integral din lemn masiv.
Uşile executate în atelierul nostru sunt realizate din lemn masiv şi pot acoperi o gamă largă de solicitări: biserici, săli de conferinţe, spaţii casnice, spaţii comerciale, hoteluri şi restaurante.

MĂNĂSTIREA SF. IOAN RUSUL
ATELIERUL DE MOBILĂ „SF. IOSIF„